Video: Kdo vyhrál první Slam Dunk domácí ligy?

15.03.2011 - Redakce
počet přečtení: 2257
vytvořeno 15.03.2011, upraveno 15.03.2011

Poznáváte muže na fotografii? A předmět, který drží v ruce? Kdo hádá, že jde o redaktora Basketmagu a komentátora NBA na Nova Sportu Petra Janoucha, má první bod. A kdo hádá, že v ruce drží trofej za vítězství v historicky první soutěži ve smečování domácí ligové historie, získává stobodovou prémii.

Poznáváte muže na fotografii? A předmět, který drží v ruce? Kdo hádá, že jde o redaktora Basketmagu, komentátora NBA na Nova Sportu a také exreprezentanta Petra Janoucha, má první bod. A kdo hádá, že v ruce drží trofej za vítězství v historicky první soutěži ve smečování domácí ligové historie, získává stobodovou prémii.

Kdy se tato premiéra československého Slam Dunku konala? Bylo to podle dostupných informací a svědectví samotného Petra v roce 1989 v Olomouci, kde se v rámci menšího exhibičního utkání vyhlašovali nejlepší hráči země.



A jako bonus pořadatelé přidali právě dunky. Jak toto klání vypadalo, se můžete přesvědčit ve videokoutku na homepagi Basketmagu, kde je umístěn televizní zpravodajský sestřih. A další detaily se dozvíte už od samotného vítěze soutěže v aktuálním březnovém vydání Basket magazínu.

Jen malý dodatek - v sestřihu bohužel chybí životní dunk Petra Janoucha, který nikdy před tím, ani potom už nedokázal vyprodukovat. I o tom samozřejmě na stránkách Basketmagu hovoří.   


Red