08.11.2013 - Redakce
počet přečtení: 1469
vytvořeno 08.11.2013, upraveno 08.11.2013
I v šestém utkání v úvodu sezony basketbalisté Miami nastříleli minimálně 100 bodů a dál vylepšují klubový rekord. Ve čtvrtek obhájci titulu zdolali Los Angeles Clippers 102:97 a připsali si třetí vítězství za sebou.
I v šestém utkání v úvodu sezony basketbalisté Miami nastříleli minimálně 100 bodů a dál vylepšují klubový rekord. Ve čtvrtek obhájci titulu zdolali Los Angeles Clippers 102:97 a připsali si třetí vítězství za sebou.
Miami se tentokrát opíralo hlavně o výkon Dwyanea Wadea, jenž nastřílel 29 bodů, z toho jedenáct v poslední čtvrtině. K tomu přidal sedm asistencí. "Vím, že hrát umím. Vím, co dokážu, když jsem zdravý," uvedl Wade s odkazem na časté zdravotní potíže z poslední doby.
LeBron James, kterého trápí bolavá záda, dal 18 bodů. Dvanácti body přispěl k výhře Chris Bosh, jenž se vrátil do sestavy poté, co strávil pár dní s rodinou, která se rozrostla o nového potomka.
Clippers nezachránil ani výkon Blakea Griffina, který zaznamenal 27 bodů a 14 doskoků.
Napínavou koncovku zápasu Houstonu s Los Angeles Lakers vyřešil Steve Blake, který trojkou 1,3 sekundy před sirénou zajistil hostům vítězství 99:98. Trenérovi Miku D'Antonimu se vyplatila taktika faulovat bývalého pivota Lakers Dwighta Howarda ("hack-a-Dwight") a eliminovat tak nebezpečného střelce Jamese Hardena. Howard v závěru neproměnil sedm trestných hodů, což umožnilo Lakers stáhnout manko a závěr jim vyšel dokonale.
Copyright © 2015 - 2025 Basketmag. Created by: LERIS.cz