Skrze Beastie Boys ukázal Jan-V na falešné identity

03.09.2013 - Redakce
počet přečtení: 2457
vytvořeno 03.09.2013, upraveno 03.09.2013



VIDEOINTERVIEW BASKETMAGU S BONUSEM
   
Ten klip od hiphopové kapely Beastie Boys k 19 let starému songu Sabotage stál skutečně zato. Jen na YouTube ho vidělo přes 15 milionů lidí. Není tedy divu, že si jej český lev Jan Veselý loni vypůjčil jako efektní kulisu k upozornění na to, že v kyberprostoru existuje až příliš mnoho identit s jeho jménem, čemuž chtěl učinit přítrž. S pomocí šikovných kolegů velmi známé video dotvořil tak, že neuniklo ani médiím v zámoří. Více už řekne o svých webových aktivitách sám český power forward.

Ten klip od hiphopové kapely Beastie Boys k 19 let starému songu Sabotage stál skutečně zato. Jen na YouTube ho vidělo přes 15 milionů lidí. Není tedy divu, že si jej český lev Jan Veselý loni vypůjčil jako efektní kulisu k upozornění na to, že v kyberprostoru existuje až příliš mnoho identit s jeho jménem, čemuž chtěl učinit přítrž. S pomocí šikovných kolegů velmi známé video dotvořil tak, že neuniklo ani médiím v zámoří. Více už řekne o svých webových aktivitách sám český power forward.
 


Mimo to však pro Basketmag hovořil i o anketě Basketbalista roku, reprezentačních změnách své NBA-pozice a bránění takových veličin jako Begiče, Tomiče nebo Gasola, které na ve středu startujícím ME může mít také starosti.

Jako bonus přinášíme pohled do útrob a na zevnějšek Veselého obuvi z modelové řady Kobeho Bryanta, speciálně vyrobené pro účely evropského šampionátu.     



A aby bylo, jasnější, o čem že to v rozhovoru repre small forward, power forward  i centr Veselý hovoří, tady je jeho nevšední video.



-trh-